Gry fabularyzowane
Przeniesiemy Cię w inny świat
 

Idealne połączenie integracji i doskonałej zabawy. Nieograniczone możliwości scenariuszy i rekwizytów przeniosą Cię do innej rzeczywistości. Wystarczy tylko puścić wodze fantazji. Każdy projekt dostarczy niepowtarzalnych i niezapomnianych wrażeń i w zależności od preferencji oraz potrzeb klienta może zawierać część plenerową kończącą się uroczystym bankietem lub skupić się tylko na części wieczornej. Klimat każdego wydarzenia podtrzymuje odpowiednia oprawa: przebrania, dekoracje, światło i dźwięk, pokazy, koncerty a do tego mnóstwo ciekawych zadań i konkursów. Nad przebiegiem realizacji czuwają wykwalifikowani instruktorzy i animatorzy.

AQUA OLImPiADA

Pokonać to MY nie NAS!!!… kolorowa adrenalina pełna emocji, musisz  to przeżyć i poczuć na własnej skórze… Pokaż na co CIĘ stać!!!

AQUA OLIMPIADA MOŻE BYĆ ROZGRYWANA 
w ciągu jednego lub kilku dni 

ZAŁOŻENIA IMPREZY

Integracja  grupy, pokonanie własnych słabości, przekraczanie barier, rozwijanie mentalności zwycięzcy, pobudzanie dążenia do sukcesu, rozwijanie umiejętności pracy w zespole, rozwijanie umiejętności lidera,  integracja i utożsamianie się uczestników imprezy z firmą.

PROPONOWANE KONKURENCJE

- Regaty

- Wyścigi Kajakowe

- Wyścigi Smoczych Łodzi

- Tor przeszkód

i inne

POD PIRACKĄ BANDERĄ

To cykl zabaw na wodzie i lądzie. realizowana  przy odpowiednio dobranym wystroju, przez grupę wystylizowanych animatorów. 

Świetna zabawa, nad która będzie czuwał Gospodarz Strefy – JACK SPARROW.

ZAŁOŻENIA IMPREZY

Integracja grupy, rozwijanie umiejętności współpracy w grupie z zachowaniem zasad Fair Play. Wyznaczanie celów i sposobów i osiągnięcia. 

PROPONOWANE ATRAKCJE

- Zawody na celność

- Piracki tor przeszkód

- Gry i zabawy ruchowe

- Budowanie tratwy

- Pokaz walk 

ATRAKCJE MOŻEMY DOWOLNIE KOMPONOWAĆ 

Aby zapewnić uczestnikom nie zapomniane chwile, gwarantujemy indywidualne podejście do klienta i jego potrzeb oraz w pełni profesjonalną obsługę.

Każda impreza może pozostać w waszej pamięci dzięki fotorelacji lub filmu również z wykorzystaniem hexsacoptera

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI 

biuro@skysail.pl    tel. + 48 535 069 000   

Koszyk