OFERTA DLA SZKÓŁ

Od kilku lat, z powodzeniem organizujemy wycieczki szkolne w formie biwaków żeglarskich („Zielona Szkoła Pod Żaglami”), na których młodzież szkolna oprócz integracji i świetnej zabawy, uczy się zasad ochrony środowiska i kultury obcowania z przyrodą, a także poznaje nową, pasjonującą dyscyplinę sportu, jaką jest żeglarstwo.

Wszystkie imprezy obsługiwane są przez wykwalifikowaną kadrę kierowników i wychowawców wycieczek szkolnych i kolonii posiadających odpowiednie uprawnienia i doświadczenie w organizacji tego typu imprez (sternicy, instruktorzy żeglarstwa, instruktorzy kajakarstwa, ratownicy WOPR).

W szkołach, które uczestniczyły w programie Zielone Szkoły, organizujemy także kursy na stopień żeglarza jachtowego, przygotowane specjalnie tak, aby czynić je dogodnymi czasowo i atrakcyjnymi cenowo dla uczniów.

W związku z dużym zainteresowaniem naszym programem edukacji żeglarskiej wśród nauczycieli i uczniów szkół licealnych i gimnazjalnych w regionie Warmińsko-Mazurskim, chcemy tą ciekawą ofertę zaproponować, także instytucjom rozlokowanym w innych regionach naszego kraju.

  • Jesteś nauczycielem, który pragnie rozszerzać zainteresowania i pasje swoich wychowanków – przedstaw naszą ofertę swoim uczniom. My pomożemy Ci tą ideę zrealizować.
  • Uczniowie, nie pozostawajcie w tyle! Zainteresujcie tym programem swoją klasę, to sposób na ciekawą i rozwijającą przygodę!

Zobacz nasze propozycje żeglarskich biwaków!