O firmie

O FIRMIE
 

SKYSAIL  jesteśmy firmą zajmującą się organizacją imprez żeglarskich zarówno na wodach śródlądowych, jak i morskich. Nasze doświadczenie umożliwia zaproponowanie Państwu ciekawych rejsów, obozów oraz wysoki poziom szkoleń żeglarskich, motorowodnych i windsurfingowych. W ramach eventów organizujemy między innymi regaty morskie i śródlądowe, cykle imprez integracyjnych wraz z atrakcjami lądowymi oraz imprezami wieczornymi. 

Oferujemy usługi najwyższej jakości. Bezpieczeństwo i wysoki poziom naszych imprez gwarantuje doświadczona kadra, którą stanowią osoby posiadające odpowiednie uprawnienia żeglarskie, instruktorskie, ratowników WOPR, wychowawcy kolonijni oraz duże doświadczenie w prowadzeniu rejsów śródlądowych i morskich, obozów, biwaków szkolnych oraz organizacji regat i imprez integracyjnych.

Dzięki profesjonalizmowi i wysokiej jakości usług znaleźliśmy się na drugim miejscu w rankingu firm szkolący na stopnie żeglarskie w regionie.

Jesteśmy posiadaczem ZŁOTEJ Licencji Szkoleniowej HALS na wodyśródlądowe przyznawanej formom reprezentującym najwyższy poziom organizacji i szkolenia żeglarskiego.

W naszej ofercie znajdą Państwo takie usługi jak: